CEMAL ATİK

10.03.1990 İstanbul doğumlu. İktisat fakültesinden mezuniyetinden sonra 4 yıl kadar finans sektöründe beyaz yakalı olarak çalıştı. Sonrasında yurt dışında yüksek lisans eğitimini tamamladı. "Gölge Hayatlar Barı" oyunu öncesi çocuk tiyatrolarında oyunculuk deneyimleri oldu. Şu an özel bir eğitim ve danışmanlık firmasında eğitmen olarak çalışmakta, aynı zamanda yaratıcı drama eğitmenliği de yapmaktadır,

CEMAL
LIDER

LİDER HEPGENÇ

25 Şubat 1987 yılında İzmir’de doğdu. Ortaokul yıllarında başladığı tiyatro macerası halen devam etmektedir. Metinli tiyatro yanında uzun yıllar doğaçlama tiyatro yapmıştır. 2018 yılında çıkardığı “Mişmiş Neredeymiş? Mutfakta” kitabıyla çocuk kitapları yazarları dünyasına adım atmıştır. Tiyatro ve yazarlık macerası dışında yaratıcı drama öğretmeni olarak okullarda ve kitap evlerinde çalışmaktadır.

 

HİLMİ NEVRUZPUL

30/10/1980 İstanbul doğdu. Bedeni büyür ama kalbi çocuk 30 sene daha ekler hayatına. Toplamı 38 seneye tekabül eden o hayatında neredeyse hiç değişmedi. Kavga eder, aşık olur, şiir ve kısa hikayeler yazar. Başka türlüsünü öğrenemedi. Yaşadıklarını ve hayal ettiklerini yazdı. En nihayet İstanbul Düşünce Tiyatrosu kadrosuna davet edildi.

HILMI
WhatsApp Image 2019-07-23 at 20.56.03

BURCU SEZER

09.04.1992 tarihinde İstanbul'da doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında  tiyatro eğitimi almasının yanı sıra sahnelere olan ilgisi onu televizyon  dünyasına sürükledi. Kısa filmlerde oyunculuk, dizi ve filmlerde figüranlık deneyimleri bulunmakta ve 2012—2015  yılları arasında Ton TV, Çanakkale TV 'de spikerlik-muhabirlik yaptı. Cok sevdiği ikinci memleketim dediği Çanakkale' den ayrılmasının ardından İstanbul'da yaşamına devam ediyor.

BARIŞ GÜVEN

1975 yılında İstanbul'da doğdu. Turizm ve otelcilik üzerine eğitim alsa da bu mesleği hiç yapmadı. Çeşitli dizilerin  prodüksiyonunda çalıştı. Uzun yıllardır amatör olarak müzikle ilgilenmektedir. 90’lı yıllarda bir çok sanatçıya back vokal yapmış ve sahne almıştır. Vazgeçemeyeceği 2 tutkusu motor sürmek ve müziktir.

BARIS
DOGAN

DOĞAN CAN

1983 istanbul doğumlu. Üniversite yıllarında müziğe başladı ve amatör/yarı-profesyonel olarak çeşitli gruplarda yer aldı. Şu an özel bir reklam şirketinde proje ve grafik tasarım işiyle meşgul. Amatör olarak  müzik ile uğraşmaya devam ederken "Gölge Hayatlar Barı" oyununun müziklerini de çıkarmaktadır.

POSTER&GÖRSEL TASARIM

RIFAT SANCAKTAR (RİFKO)

Sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdaki görsellerin tamamını tasarlayan sevgili dostumuz Rıfat SANCAKTAR'a teşekkür ederiz.

WhatsApp Image 2019-03-01 at 17.08.08