CEMAL ATİK

10.03.1990 İstanbul doğumlu. İktisat fakültesinden mezuniyetinden sonra 4 yıl kadar finans sektöründe beyaz yakalı olarak çalıştı. Sonrasında yurt dışında yüksek lisans eğitimini tamamladı. "Gölge Hayatlar Barı" oyunu öncesi çocuk tiyatrolarında oyunculuk deneyimleri oldu. Şu an özel bir eğitim ve danışmanlık firmasında eğitmen olarak çalışmakta, aynı zamanda yaratıcı drama eğitmenliği de yapmaktadır,

CEMAL
LIDER

LİDER HEPGENÇ

25 Şubat 1987 yılında İzmir’de doğdu. Ortaokul yıllarında başladığı tiyatro macerası halen devam etmektedir. Metinli tiyatro yanında uzun yıllar doğaçlama tiyatro yapmıştır. 2018 yılında çıkardığı “Mişmiş Neredeymiş? Mutfakta” kitabıyla çocuk kitapları yazarları dünyasına adım atmıştır. Tiyatro ve yazarlık macerası dışında yaratıcı drama öğretmeni olarak okullarda ve kitap evlerinde çalışmaktadır.

 

HİLMİ NEVRUZPUL

30/10/1980 İstanbul doğdu. Bedeni büyür ama kalbi çocuk 30 sene daha ekler hayatına. Toplamı 38 seneye tekabül eden o hayatında neredeyse hiç değişmedi. Kavga eder, aşık olur, şiir ve kısa hikayeler yazar. Başka türlüsünü öğrenemedi. Yaşadıklarını ve hayal ettiklerini yazdı. En nihayet İstanbul Düşünce Tiyatrosu kadrosuna davet edildi.

HILMI
WhatsApp Image 2019-07-23 at 20.56.03

BURCU SEZER

09.04.1992 tarihinde İstanbul'da doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında  tiyatro eğitimi almasının yanı sıra sahnelere olan ilgisi onu televizyon  dünyasına sürükledi. Kısa filmlerde oyunculuk, dizi ve filmlerde figüranlık deneyimleri bulunmakta ve 2012—2015  yılları arasında Ton TV, Çanakkale TV 'de spikerlik-muhabirlik yaptı. Cok sevdiği ikinci memleketim dediği Çanakkale' den ayrılmasının ardından İstanbul'da yaşamına devam ediyor.

DORUK COŞKUN

1986 yılında İzmir’de halk müziği sanatçısı bir baba ile opera sanatçısı bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Doruk, çocukluğundan itibaren
müzik ile iç içe büyüdü. 8 yaşındayken İzmir Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu’nda, 15 yaşındayken İzmir Atatürk Lisesi Türk Halk Müziği Korosu’nda yer aldı. 14 yaşından itibaren çeşitli rock gruplarında
gitarist ve solist olarak bulundu. 2008 yılından itibaren yoğunlaştığı tango dansı üzerine yurtiçi ve yurtdışı pek çok şehirde dersler vermiş ve performanslar sergilemiştir. Müzik ve dansın yanı sıra uluslararası bir şirkette sürdürülebilirlik alanında profesyonel yaşamını sürdürmektedir. 2016 yılında Cenk Ünlü, Meltem Muzmuz ve Tuna Yaba ile birlikte "BandAge" grubunu kurdu. "BandAge" grubuyla yaklaşık 2 senedir sahne almaktadır.

DORUK
MELTEM
MELTEM MUZMUZ
İzmir doğumlu. Üniversite eğitimini İstanbul'da, ardından reklam tasarım alanında master eğitimimi Amerika, Atlanta’da tamamladı. Tasarım alanında çalışmakta. Müziğe 6 yaşında piano çalarak başladı ve ilkokul döneminde çalmaya devam etti. Ardından ortaokulda klasik gitar eğitimi aldı. Lise döneminde özellikle rock müziğe olan ilgisi ile vurmalı çalgılara olan yeteneğini farketti. 2013 yılından beri aktif olarak davul müzik eğitimime devam etmekte, 2016 yılında Cenk Ünlü, Doruk Coşkun ve Tuna Yaba ile birlikte kurduğu "BandAge" grubuyla yaklaşık 2 senedir sahne almaktadır.
CENK ÜNLÜ

12.08.1985 İzmir Karşıyaka doğumlu. 15-16 yaşlarında ablasının bir hevesle kendisine gitar aldırıp ders almaya başlaması ve seri bir şekilde gitarı bırakmasıyla evde yalnız kalan mağdur klasik gitarı Cenk sahiplendi. Yıllar içerisinde süregelen çeşitli girişimcilik serüvenleri ve kurumsal dünya arasında hobi olarak kalan müzik ve gitar hayatı, 2012 yılında iş gereği İstanbul'a taşınmasıyla daha düzenli bir hal aldı. Tuna Yaba ile İstanbul'da çeşitli akustik projelerde sahne alırken 2016 yılında Doruk Coşkun, Meltem Muzmuz ve Tuna Yaba ile birlikte "BandAge" grubunu kurdu. "BandAge" grubuyla yaklaşık 2 senedir sahne almaktadır.

CENK
TUNA
TUNA YABA
1985 yılında Tekirdağ'da doğdu. Hayatının büyük kısmını Ankara'da geçirdi. Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, inşaat mühendisliğinde tamamladı. İş hayatı İstanbul'da başladı ve bas gitarla tanışması 2013 yılında oldu. Çeşitli rock grupları ile Taksim ve Kadıköy'de sahne aldı. 2016 yılında Cenk Ünlü, Meltem Muzmuz ve Doruk Cışkun ile birlikte "BandAge" grubunu kurdu. "BandAge" grubuyla yaklaşık 2 senedir sahne almaktadır.

POSTER&GÖRSEL TASARIM

RIFAT SANCAKTAR (RİFKO)

Sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdaki görsellerin tamamını tasarlayan sevgili dostumuz Rıfat SANCAKTAR'a teşekkür ederiz.

WhatsApp Image 2019-03-01 at 17.08.08